کفپوش پلی یورتان

ax

کفپوش پلی یورتان پوششی دو جزئی است که مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالایی دارد. به دلیل الاستیسیته بالا و جذب ضربه مناسب، در حال حاضر کاربردی‌ترین کفپوش برای سالن‌های ورزشی و محیط بازی کودکان است. همچنین به علت اجرای یکپارچه و نداشتن درز و در نتیجه عدم جرم‌پذیری، این محصول گزینه مناسبی برای محیط های بیمارستانی و بهداشتی می‌باشد.

کاربرد کفپوش پلی‌یورتان

کفپوش پلی یورتان دارای مقاومت بالا نسبت به خط و خش است و همچنین در مقابل تابش نور مستقیم خورشید و دمای زیر صفر درجه مقاومت مناسبی دارد و از انعطاف و الاستیسیته مناسبی برخوردار می‌باشد. این ویژگی‌ها سبب شده تا این کفپوش استفاده گسترده‌ای در سالن‌های ورزشی تحت عنوان کفپوش ورزشی، کفپوش محیط باز پارک‌ها، زمین‌های ورزشی فضای باز، گالری ها و… داشته باشد. همچنین می‌توان از آن به عنوان تاپ کوت بر روی کفپوش اپوکسی استفاده نمود تا علاوه بر ضد خش کردن، از آن در مقابل نور مستقیم خورشید محافظت کند.

اجزای تشکیل دهنده کفپوش پلی‌یورتان

این کفپوش از یک بخش رزینی و یک بخش به عنوان سخت کننده تشکیل شده است که پس از اختلاط دو جزء و اجرای یکپارچه آن، پس از مدت کوتاهی ‏سخت می‌شود‎.‎

از دیگر مزایای کفپوش پلی‌یورتان می‌توان به تحمل بار زیاد، نظافت آسان، طول عمر زیاد، رنگ‌های متنوع و مقاومت بالا به نور ‏خورشید اشاره کرد‎.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره با کارشناسان مجرب، با ما تماس بگیرید.

ax

پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به دلیل دارا بودن مزایای متعدد …

ادامه مطلب
ax

پلی یورتان ورزشی

مقاومت بالا در مقابل سایش و قابلیت اجرا در فضاهای باز …

ادامه مطلب
ax

پلی یورتان سردخانه‌ای

کفپوش پلی یورتان سردخانه­‌ای به صورت یکپارچه و بدون …

ادامه مطلب